koszyk: 0.00 PLN sztuk: 0

Newsletter


SmallRig - Big Dream

SmallRig - Big Dream

Wielki wiosenny konkurs SmallRig

 

 

 

 

 

SmallRig z nagrodami marzeń!

 
Rusza właśnie konkurs pod patronatem marki SmallRig, w którym do wygrania są dziesiątki nagród o łącznej wartości ponad 35000 zł* (7000 $ netto). Konkurs ma promować niedawny rebranding producenta zgodnie z nowym hasłem marki SmallRig – Big Dream. Jest więc o co zawalczyć i o czym pomarzyć, gdyż ogłoszony na całym świecie konkurs, to wspaniała okazja dla wszystkich zawodowców i amatorów filmowania, by wykazać się kreatywnością, zdobywając uznanie i nagrody – min. aparaty FUJI XT-4, stabilizatory DJI Ronin S, czy zestawy streamingowego ministudio Yolobox.
A to jeszcze nie wszystko co przygotował dla nas producent - sposród wszystkich aplikujących zostanie rozslosowana nagroda specjalna o wartości ponad 5000 zł* (1000 USD netto)!
 
Konkurs rusza już teraz (swoje zgłoszenia można wysyłać do 5 czerwca), a jego zasady są bardzo proste – trzeba przesłać w formie posta na wybranej platformie social-mediowej 2 ujęcia wykonanego przez siebie zestawu kamera + akcesoria, z krótkim opisem i hashtagiem #SmallRigPoland. Wygrają autorzy najbardziej kreatywnych zestawów i połączeń funkcjonalnych, a zwycięzców wyłoni jury, do którego SmallRig zaprosił reżyserów i operatorów z całego świata.
 
Szczegóły konkursu, sposób przygotowywania i wysyłania zgłoszeń oraz pełny regulamin znajdziecie na stronie www.big-dream.smallrigreseller.com/en
 
Prolite i studyjne.com jest partnerem i promotorem konkursu na terenie Polski.
 
Powodzenia i … – do dzieła!
 
SmallRig - Big Dream. Konkurs z nagrodami marzeń!
 
 
* Ekwiwalent wartości nagród 7000$ i 1000$ obliczony wg. średniego kursu NBP dla USD z dnia 30.04.2020 powiększony o podatek VAT 23%.
 
 
 
 

Data dodania: 2020-05-10 16:07:08

SmallRig - Big Dream
millstudio.pl