koszyk: 0.00 PLN sztuk: 0

Newsletter


Bright Tangerine Misfit Atom

Bright Tangerine Misfit Atom

 

Czy poznałeś już Bright Tangerine Misfit Atom? To najlżejsze kompendium przeznaczone do pracy przede wszystkim z kamerami zamontowanymi na dronach, gimbalach i steadicamach. Jego waga wynosi zaledwie 195g (98g bez osłony przeciwsłonecznej), umożliwiając jego użycie w zastosowaniach gdzie liczy się każdy gram.

 

 

Teraz Bright Tangerine oddaje do Twojej dyspozycji również w pełni regulowaną i chowaną górną flagę - Bright Tangerine Misfit Atom Carbon Fibre Top Flag. Wykonana z włókna węglowego posiada ultra-lekki system mocowania do portu akcesoriów, który pozostaje razem z flagą nie obciążając dodatkowo samego kompendium.

Bright Tangerine Misfit Atom Top Flag

W Misfit Atom mamy do wyboru dwa rodzaje mocowania: clamp-on bezpośrednio na obiektywie filmowym lub obiektywie DSLR oraz LWS na rod-supporice Ø15mm i 19mm. Specjalny holder współpracuje z filtrami 4x4" i 4x5.6" umożliwiając ich pochylenie o 15º i ułatwiając kontrolę refleksów.

Zobacz jeden z odcinków serii "Rode: What's in your kit bag" i dowiedz się co o Misfit Atom sądzą Peter Barta (operator steadicam'u i gimbala m.in. do filmów "Mad Max: Na drodze gniewu" czy "San Andreas") oraz Clinton Harn. 

 

Bright Tangerine Misfit Atom

Bright Tangerine Misfit Atom Carbon Fibre Top Flag

 

Data dodania: 2015-10-21 15:42:34

Bright Tangerine Misfit Atom
millstudio.pl